- Přijímám registrace -

Zaměření

26. března 2016 v 1:24 | Nox
Pravidla pro vybírání Tvého zaměření:

Vybereš si dvě zaměření, z čehož bude jedno dominantní a duhé veldlejší
Mějtě prosím smysl pro trochu detailu a neberte si naprosto opačně obdarované zaměření (př.: Obránce a Tichošlápek)


Zaměření a jejich vlastnosti:

Assassin
Neboli bojovník je klasickým příkladem pěšáka.
Bojuje nejčastěji a nejlépe se dvěmi jednoručními meči nebo malorážními zbraněmi - boj z blízka má průměrný až lepší, přijde na jednotlivce - Nemá velkou sílu, zato švih, rychlost a mrštnost mu nechybí

Obránce
Klasicky také tank.
Obouruční meče, brokovnice a nezměrná síla je jejich největší dominantou, zato jim chybí mrštnost a obratnost - boj zblízka spíše pěstmi a dýkami.

Tichošlápek
Také jako Tichá smrt.
Není velký bojovník a rozhodně nebojuje tváří v tvář, spíše kudlou do zad. Snese jen krátke a lehké zbraně, protože jeho největší výhodou je naprostá tichost a lehkost všech pohybů, mrštnost a obratnost, ale jsou spíše jen na blízko, než bůh ví jací střelci

Léčitel
Ale samo, že tu máme i nebojové typy.
V bojišti si poradí s lehkou zbraní a možná dýkou se bude omět ohnat, ale nejvíce umí používat své ruce jako ranhojič - v boji dokáže raněnému zacelit mnoho ran, ale není všemohoucí, prostřelený bok, je prostřelený bok - raněný možná neumře, ale chvíli se na bojiště nepodívá.

Taktik
Nebo jak říkám s oblibou já, Věštec.
Není to bojové zaměření, doporučuji kombinaci s bojovým zaměřením. Toto zaměření je hlavně pro edoucí postavení, protože se umí během sledu pár vteřin rozhodnout o postupu, zvážit všechny hrozby a příležitosti a vyhodnotit nejlepší postup.

Bylinkář
Babka byinkářka říkávala..
Opět nebojové zaměření - pouze bylinkář do boje nechodí, neví o něm nic, zato ví, která rostlina umí vylepšit nějakou vlastnost a která jediným dotekem paralizuje celé tělo oběti. Hodí se do každé party, protože malá výhoda se vždy hodí.

Věřící
Nemám rád pánbíčkáře.
Není to věřící jako věřící. Tato víra je jako podpora v boji. Dokáže "Boží vůlí" přivolat jisté výhody na vaší stranu, jako například neviditelný štít kolem bojovníka na určitý čas, nebo náhlý porych větrou, či neprostupná mlha.

Krotitel
Ach ti milovnci zvířat.
Člověk s tímto zaměřením je milovám téměř každým zvířetem, které upoutá jeho pozornost, není divu, že této výhody využívají i v boji, ať už jde o parťáka nebo o zneškodnění pokusu o znepříjemnění boje.

Ostrostřelec
Kempkyyyyy.
Moje velmi obíbená - luk, sniperka.. Klídek, propočítané proměnné, započítaný vítr a jeden výstřel. Bohužel pokud se k němu někdo moc přiblíží, jeho obrana na blízko není nejlepší a má velkou šanci na zranění.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama