- Přijímám registrace -

Vanessa Sinclaire

28. března 2016 v 12:03 | Nox
Jméno a Příjmení: Vanessa Sinclaire
Věk: 23 let
Zaměření: hlavní - assassin, vedlejší - ostrostřelec

Povaha: Vanessa se po většinu času jeví jako milá něžná dívka. Nemá to zase tak daleko k pravdě, koneckonců když může, tak velice ráda pomůže. Záleží jenom na tom, zda je to do hrobu nebo naopak ven. V přeneseném slova smyslu, samozřejmě. Když dostane úkol nebo nějaký nákaz, obvykle se neptá, ale to neznamená, že není zvědavá a schopná si něco zjisti. Ba naopak. Nejraději pracuje sama, protože velice nerada hlídá ostatní, takže na práci si nestěžuje. Krev jí taky nevadí, i když jí má na rukou plno… nebo spíš právě proto. Její osobnost prošla dost razantní změnou, která už pravděpodobně nejde vrátit. Umí se chovat jako ledová královna a to především tehdy, když se cítí ohrožená a na původu toho pocitu nezáleží. Nerada se hádá, ale ráda si myslí svoje. Obvykle jedná s rozvahou a nenechá se jen tak vytočit, ale když někdo zahraje na opravdu citlivou strunu, tak se zachová impulsivně, až toho někdy lituje. Není snadné jí rozbrečet nebo dohnat k výčitkám svědomí, ačkoliv párkrát za velice dlouhou dobu jí na nějakou chvíli svědomí hryže samo. Když to situace vyžaduje, dokáže dlouhou dobu vydržet, ale jinak je poměrně netrpělivá.

Schopnosti a zajímavosti: Láska ke katanám. I přes nesnázi sehnat je bez pozornosti a přes fakt, že jí to s nimi moc nejde, považuje je za asi nejatraktivnější zbraně. Nejlepší je naopak ve střílení z glocků. Je to takový knihomol, až se to prakticky stává absurdním. Vzhledem k tomu, čemu se věnuje je až k podivení, jak dokáže fantazírovat a to v dobrém slova smyslu. Na pár místech jejího těla se najdou někdy i dost ošklivé jizvy, jako připomínka dob, kdy nebyla moc dobrá anebo přecenila svoje síly.

Majetek: Sbírka střelných zbraní, od luků až po snipery. Taky pár katan a jiných zbraní, které zvládne, většinu si však jenom půjčuje.

Minulost: Nessa se narodila jako jedináček a to v New York City. Amerika nikdy nebyla moc bezpečným místem a její rodinu tento fakt postihnul - když jí bylo deset let, jejího otce zastřili při přestřelce na Time Square. Už tehdy se v ní něco zlomilo a tak si dala slib, že jakmile bude moct, bude chránit ostatní lidi. Přizpůsobila tomu všechno, svůj denní režim, školu i život. Ihned, jakmile byla oficiálně dospělá, začala si hledat místo, kde by se ujala jako členka osobní stráže. Nejspíš jí dopomohla i její přesvědčivost, ale nakonec místo sehnala. Dostala na starost dívku přibližně v jejím věku, protože jako její ochranka nebyla tolik nápadná. Bohužel to mělo i jedno velké negativum, vzhledem k tomu, kolik času spolu strávily, našly si k sobě cestu a staly se z nich kamarádky. Nepřítel ale obvykle číhá všude a tady tomu nebylo jinak, ale Vanessa nedokázala katastrofě zabránit. Znovu na vlastní oči viděla někoho umírat a teď stoprocentně věděla, že je to její chyba. Musela odejít a to nejen z města, ale i ze státu. Na přechodnou dobu se z ní stalo něco jako žoldák, po prodělaném citovém vyhoření jí to až tak moc nevadilo. Pořád se ale poohlížela po něčem lepším, trénovala svoje schopnosti a zároveň hledala. A to tak dlouho, dokud nenašla to, co splňovalo její očekávání. Skončila v Tvrzi Smrti, kde kupodivu začala být poměrně spokojená.

Obrázek:


E-mail: Tea737@seznam.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama