- Přijímám registrace -

Tvrz Smrti

26. března 2016 v 1:01 | Nox

Zavítal jsi na velmi špatné místo..

Vítám Tě tedy ve své tvrzi..

Rozlehlé útočiště pro ty, jejichž minulost je plná krve, těžké práce a předeším trochy tajemnosti.

Co zde můžete najít?
V mém sídle je mnoho komnat, jež jsou využívány pro potřeby Stínů - mé malé organizace - co vás jen napadne, to tu je - pokoje, tělocvična, střelnice, cvičiště, bazén, zahrady, stáje, kotce, herna, vlastní kuchyně, společné prostory.. Zkrátka opravdu vše, co vás jen napadne..

Činnost Tvrze:
Podle názvu si jistě umíte představit jisté činnosti, avšak není to celá pravda..
Ano, jsme organizace nájemných vrahů, ale není to vše - jako psychopomp, poslední na světě, má udržovat i jistou hranici, ke které se Staří nesmí dostat a naší prací, a to i ve svém vlastním zájmu, je zabránit jim v jejich nekalých plánech, které čirou náhodou vždy souvisí s Pekelnou bránou, kterou se snaží už tisíce let otevřít.
Takže naším hlavním úkolem je zastavit útočící Staré, získat artefakty v Pekelné bráně dříve než oni a ukrást je všem ostatním, kteří by je náhodou našli dříve než mi.
Na druhou stranu tato velmi záslužná práce má i své nevýhody a to například, že se vás skoro každý pokusí zabít, aby dostal alespoň jeden dílek o Brány, protože i jeden kousek dokáže člověku nesmírně zvýšit schoposti.
Zkrátka zábava ne?

Tím to ale nekončí, díky malé dohodě s edením města jsme naproso izolovaná čtvrť na kraji města - můžete se tedy pohybovat všude, ale příslušnictvím k Tvrzi získáváte mnoho jiných výhod.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama