- Přijímám registrace -

Nox

27. března 2016 v 12:09 | Nox
Jméno a Příjmení: Nox
Věk: cca 2000 let (rok sem, rok tam, kdo si to má pamatovat)
Zaměření: ---
Povaha: Jsem psychopomp - ten, jenž vodí duše mrtvých na druhou stranu - proto mám velmi rád černý humor a horrory. Ale teď vážně, jsem starý, přesto jsem nikdy nezamrzl v jiné době, vypadám na 24 let a bez nejmenší snahy se tak i chovám. Stále opakuji, že tato doba je nejlepší, kdybych v baroku chtěl namalovat barevné cákance a prodávat to jako veledílo, asi by mě ukamenovali. Nicméně k mé povaze - jsem velmi přívětivý přitažlivý muž a mám své jisté kouzlo a jiskru v očích, miluji sport a všechny bojová umění. Z nějakého zvláštního důvodu miluju všechny zvířata a zvířata milují mne, i přes to, že jsem nejlepší kámoš se smrtí. Ale jako Psychopomp mám i své povinnosti - práci beru velmi seriózně a jsem schopen se pro ni jakkoliv obětovat - jsem schopen srovnat město se zemí, abych pohřbil, co má být pohřbeno a nemám slitování se slabochy, lháři a podvodníky a rychlá smrt není mou oblíbenou ukázkou trestu za lež..
Schopnosti a zajímavosti: Ach ano, umím žonglovat, chodit po laně, střílet a bojovat se všemi druhy zbraní, které se za posledních 2000 let používali, nejsem vůbec špatný tanečník, celkem obstojně kreslím, hraji na kytaru a klavír, umím rychle utrácet peníze a lidské životy.. Jo jsem celkem šikovnej
Majetek: Sídlo a vše s tím spojené
Minulost: Víte kdy lidé začali věřit v boha? Ať byl jakýkoliv.. Vždy to bylo buď nebe nebo peklo, ale nikdo se nezajímal o to, kdo bude rozřazovat ty mrtvé, jestli jdou nahoru nebo dolu.. To byla naše práce. Ano, nebyl jsem jediný a opravdu nevím, jak jsem se mezi nimi objevil, ale byl jsem tu, abych tuto práci plnil. Bylo nás víc, asi tři na celou zemi, ale ti dva šli po mém příchodu do důchodu a já na to byl sám, opravdu zábavná práce.
Po mém příchodu bylo velké haló díky Kristovi a lidé najednou byli nějak aktivnější, co se týkalo smrti a rozřazování bylo o to složitější. Časem se přestalo věřit a tak to bylo snadnější a snadnější, lidé se dožívali více let a tak.. Ale zase jich tu začalo být nějak hodně..
Tu a tam se objevil nějaký Starý, který chtěl vládnout - Caesar a jemu podobní - ale časem se sám zničil, bohužel Staří vycítili, že si na ně nedávám dostatečný pozor a začali mít pletky s peklem což může skončit jen katastrofou - začali pátrat po artefaktech, které jim dodávají sílu a postupně chtěli složit celou Pekelnou bránu. To už jsem byl na nohách a bránil jim v tom zuby nehty..
Jak čas plynul, má práce byla víceméně zbytečná a bezcílná a tak jsem se začal věnovat pouze starým a jejich činnosti. Našel jsem spoustu pramenů, které mě dovedli do nově "Objevené" Ameriky, kde by se měli nacházet základy brány. Hlídal jsem to místo a hlídám ho do teď, ale Staří začínají být aktivnější a neústupnější a především lépe organizovaní a proto jsem si založil sídlo ve velkoměstě v centru oblasti, kterou hlídám a založil si tak trochu zabijáckou organizaci - peníze na stromech nerostou..
Obrázek:


E-mail: holy.raven.song@gmail.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama