- Přijímám registrace -

Město

26. března 2016 v 0:52 | Nox

Vítám Tě ve městě jménem Adarlan


Právě se nacházíš ve městě, kde se každý může stát vším a ničím zárověň. Ovšem i toto místo skrývá své temné ulice, které mají svá tajemství, která vyzradí jen zasvědceným..

Kde se nachází?
Adarlan je na kontinentu Severní ameriky a je to jedno z velmi oblíbených a prosperujících měst. Najdeš zde všechny vymoženosti světa a jeden z nejlepších trhů na světě (a teď nemluvíme o obchodech s oblečením).
A také ,jako ve všech velkých městech, jsou i zde temné uličky a pouliční rváči, hostince, bary a podobné důkazy o tom, že se lidstvo v běhu dějin moc neměni.


Zde jsou nedůležitější části města:

Zbohatlická čtvrť
Ano, zde se nachází ty luxusní vily s obřímy zahradami, automatickým zavlažováním, drahými auty apod.. Samozřejmě v těchto domech nebydlí jen poctivý pracanti, kteří si na dům legálně vydělali..

Obchodní čtvrť
Zde jsou právě obchody s nejrůznějším oblečením, ideální místo, jak se ztratit v davu nebo si koupit převlek, stačí mít jen dostatek peněz na kartě..

Varlonský park
Velmi hezký kousek přírody uprostřed ruchu velkoměsta. Pro milovníky ranních procházek nebo běhu ideální místo - také zamilované páry si zde přijdou na své..

Turistická čtvrť
Pro běžné občany je ne úplně vyhledávanou pro svou neustálou přecpaností turisty. Jsou zde předražené obchody, pouliční umělci a podobné kýčovité věci, které turisti s potěšením vyhledávají..


Bohužel ne všechny bytosti na tomto světě jsou dost mladé na to, aby se přizpůsobyly novému věku. Jmenují se Staří (jak příhodné jméno že?) a jsou to bytosti dalekosáhle starší, než jsou pyramidy v Egyptě, ale ovšem jen ti nejstarší z nich. Většina zažila ve svém dětství vrchol Napoleonovi vlády..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama