- Přijímám registrace -

Kdo jsou Staří?

26. března 2016 v 21:51 | Nox
Ach ano, již mnohokrát zmínění Staří, co si ale máte pod tímto pojmem představit?

Staří jsou bytosti nesmírně staré a díky pletkám s peklem i pekelně prohnané. Na naší zemi se snaží téměř pořád ovládnout Pekelnou bránu, kterou se snažím střežit od počátku bytí, a to celkem úspěšně.

Tyto bytosti se nedají moc dobře rozeznat od lidí hlavně proto, že je mezi nimi téměř neuvidíte a pokud ano, dokáží se maskovat tak, aby jako lidé vypadali, ale mají velmi charakteristické chování.
V první řadě se pohybují velmi pomalu na moderní dobu, mají velmi hluboký a suchý hlas, jako by jejich hlasivky seschly jako rozinky, nemají na sobě nikdy dobové oblečení a především, když vycítí vraha nebo jakéhokoliv člověka s vycvičenými vlastnostmi, jsou velmi agresivní nehledě na množství lidí okolo.
Proto se takovýmto setkáním vyhýbáme, pokud je to možné - ve svém normálním prostředí (chýše, opuštěné domy, tmavá místa..) jsou to hroudy černého čehosi - další nevýhoda pletek s peklem - s velmi rychlými reflexy a ukrutnou silou. Někdy mají více rukou, jindy z nich trčí kosti nebo jsou pokryté milionem očí atd. Jo a strašně smrdí a nemají smysl pro humor.

Jak se jich nejlépe zbavit?
Jako zplozenci pekla by jste to do nich moc neřekli, ale dobře hoří. Bolest moc necítí, takže když jim hrdinsky zapíchnete meč do hrudi, asi vám jen urvou hlavu a půjdou dál. Střelné zbraně na ně ani nevytahujte, proletí to jimi a nic jim to neudělá, takže je to tradiční ruční práce, aby jste je zabili.

Malá výhoda proti nim je, když si s sebou vezmete, pokud jste věřící, nějaký symbol svojí víry, tu přímo nesnáší a rozhodně je to ještě víc rozčílí, nisméně když se k nim přiblížíte, nebudou na vác moci přímo útočit - to neznamená, že po vás nemůžou hodit stůl nebo auto, ale lepší, než nic.

Nox
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama