- Přijímám registrace -

Březen 2016

Vanessa Sinclaire

28. března 2016 v 12:03 | Nox
Jméno a Příjmení: Vanessa Sinclaire
Věk: 23 let
Zaměření: hlavní - assassin, vedlejší - ostrostřelec

Povaha: Vanessa se po většinu času jeví jako milá něžná dívka. Nemá to zase tak daleko k pravdě, koneckonců když může, tak velice ráda pomůže. Záleží jenom na tom, zda je to do hrobu nebo naopak ven. V přeneseném slova smyslu, samozřejmě. Když dostane úkol nebo nějaký nákaz, obvykle se neptá, ale to neznamená, že není zvědavá a schopná si něco zjisti. Ba naopak. Nejraději pracuje sama, protože velice nerada hlídá ostatní, takže na práci si nestěžuje. Krev jí taky nevadí, i když jí má na rukou plno… nebo spíš právě proto. Její osobnost prošla dost razantní změnou, která už pravděpodobně nejde vrátit. Umí se chovat jako ledová královna a to především tehdy, když se cítí ohrožená a na původu toho pocitu nezáleží. Nerada se hádá, ale ráda si myslí svoje. Obvykle jedná s rozvahou a nenechá se jen tak vytočit, ale když někdo zahraje na opravdu citlivou strunu, tak se zachová impulsivně, až toho někdy lituje. Není snadné jí rozbrečet nebo dohnat k výčitkám svědomí, ačkoliv párkrát za velice dlouhou dobu jí na nějakou chvíli svědomí hryže samo. Když to situace vyžaduje, dokáže dlouhou dobu vydržet, ale jinak je poměrně netrpělivá.

Schopnosti a zajímavosti: Láska ke katanám. I přes nesnázi sehnat je bez pozornosti a přes fakt, že jí to s nimi moc nejde, považuje je za asi nejatraktivnější zbraně. Nejlepší je naopak ve střílení z glocků. Je to takový knihomol, až se to prakticky stává absurdním. Vzhledem k tomu, čemu se věnuje je až k podivení, jak dokáže fantazírovat a to v dobrém slova smyslu. Na pár místech jejího těla se najdou někdy i dost ošklivé jizvy, jako připomínka dob, kdy nebyla moc dobrá anebo přecenila svoje síly.

Majetek: Sbírka střelných zbraní, od luků až po snipery. Taky pár katan a jiných zbraní, které zvládne, většinu si však jenom půjčuje.

Minulost: Nessa se narodila jako jedináček a to v New York City. Amerika nikdy nebyla moc bezpečným místem a její rodinu tento fakt postihnul - když jí bylo deset let, jejího otce zastřili při přestřelce na Time Square. Už tehdy se v ní něco zlomilo a tak si dala slib, že jakmile bude moct, bude chránit ostatní lidi. Přizpůsobila tomu všechno, svůj denní režim, školu i život. Ihned, jakmile byla oficiálně dospělá, začala si hledat místo, kde by se ujala jako členka osobní stráže. Nejspíš jí dopomohla i její přesvědčivost, ale nakonec místo sehnala. Dostala na starost dívku přibližně v jejím věku, protože jako její ochranka nebyla tolik nápadná. Bohužel to mělo i jedno velké negativum, vzhledem k tomu, kolik času spolu strávily, našly si k sobě cestu a staly se z nich kamarádky. Nepřítel ale obvykle číhá všude a tady tomu nebylo jinak, ale Vanessa nedokázala katastrofě zabránit. Znovu na vlastní oči viděla někoho umírat a teď stoprocentně věděla, že je to její chyba. Musela odejít a to nejen z města, ale i ze státu. Na přechodnou dobu se z ní stalo něco jako žoldák, po prodělaném citovém vyhoření jí to až tak moc nevadilo. Pořád se ale poohlížela po něčem lepším, trénovala svoje schopnosti a zároveň hledala. A to tak dlouho, dokud nenašla to, co splňovalo její očekávání. Skončila v Tvrzi Smrti, kde kupodivu začala být poměrně spokojená.

Obrázek:


E-mail: Tea737@seznam.cz

Nox

27. března 2016 v 12:09 | Nox
Jméno a Příjmení: Nox
Věk: cca 2000 let (rok sem, rok tam, kdo si to má pamatovat)
Zaměření: ---
Povaha: Jsem psychopomp - ten, jenž vodí duše mrtvých na druhou stranu - proto mám velmi rád černý humor a horrory. Ale teď vážně, jsem starý, přesto jsem nikdy nezamrzl v jiné době, vypadám na 24 let a bez nejmenší snahy se tak i chovám. Stále opakuji, že tato doba je nejlepší, kdybych v baroku chtěl namalovat barevné cákance a prodávat to jako veledílo, asi by mě ukamenovali. Nicméně k mé povaze - jsem velmi přívětivý přitažlivý muž a mám své jisté kouzlo a jiskru v očích, miluji sport a všechny bojová umění. Z nějakého zvláštního důvodu miluju všechny zvířata a zvířata milují mne, i přes to, že jsem nejlepší kámoš se smrtí. Ale jako Psychopomp mám i své povinnosti - práci beru velmi seriózně a jsem schopen se pro ni jakkoliv obětovat - jsem schopen srovnat město se zemí, abych pohřbil, co má být pohřbeno a nemám slitování se slabochy, lháři a podvodníky a rychlá smrt není mou oblíbenou ukázkou trestu za lež..
Schopnosti a zajímavosti: Ach ano, umím žonglovat, chodit po laně, střílet a bojovat se všemi druhy zbraní, které se za posledních 2000 let používali, nejsem vůbec špatný tanečník, celkem obstojně kreslím, hraji na kytaru a klavír, umím rychle utrácet peníze a lidské životy.. Jo jsem celkem šikovnej
Majetek: Sídlo a vše s tím spojené
Minulost: Víte kdy lidé začali věřit v boha? Ať byl jakýkoliv.. Vždy to bylo buď nebe nebo peklo, ale nikdo se nezajímal o to, kdo bude rozřazovat ty mrtvé, jestli jdou nahoru nebo dolu.. To byla naše práce. Ano, nebyl jsem jediný a opravdu nevím, jak jsem se mezi nimi objevil, ale byl jsem tu, abych tuto práci plnil. Bylo nás víc, asi tři na celou zemi, ale ti dva šli po mém příchodu do důchodu a já na to byl sám, opravdu zábavná práce.
Po mém příchodu bylo velké haló díky Kristovi a lidé najednou byli nějak aktivnější, co se týkalo smrti a rozřazování bylo o to složitější. Časem se přestalo věřit a tak to bylo snadnější a snadnější, lidé se dožívali více let a tak.. Ale zase jich tu začalo být nějak hodně..
Tu a tam se objevil nějaký Starý, který chtěl vládnout - Caesar a jemu podobní - ale časem se sám zničil, bohužel Staří vycítili, že si na ně nedávám dostatečný pozor a začali mít pletky s peklem což může skončit jen katastrofou - začali pátrat po artefaktech, které jim dodávají sílu a postupně chtěli složit celou Pekelnou bránu. To už jsem byl na nohách a bránil jim v tom zuby nehty..
Jak čas plynul, má práce byla víceméně zbytečná a bezcílná a tak jsem se začal věnovat pouze starým a jejich činnosti. Našel jsem spoustu pramenů, které mě dovedli do nově "Objevené" Ameriky, kde by se měli nacházet základy brány. Hlídal jsem to místo a hlídám ho do teď, ale Staří začínají být aktivnější a neústupnější a především lépe organizovaní a proto jsem si založil sídlo ve velkoměstě v centru oblasti, kterou hlídám a založil si tak trochu zabijáckou organizaci - peníze na stromech nerostou..
Obrázek:


E-mail: holy.raven.song@gmail.com

Registrace

26. března 2016 v 23:11 | Nox
Jsem velmi potěšen, že se chceš stát součástí tohoto světa, stačí ti k tomu pouze vyplnit tento formulář..

Jméno a Příjmení: (Ve fantazii se meze nekladou a s radostí říkám, že jméno je první věc, kterou o vás lidi vědí, tak by jste na něj měli být pyšní)
Věk: (V mezích lidského života prosím, jsme přece pouze smrtelní lidé)
Zaměření: (Vyberte si dle pravidel ve članku ZDE - myslete prosím na to, že by se měli shodovat s dalšími body v registraci)
Povaha: (povahové rysy vaší postavy, jak se chová, co má ráda, co ji rozzuří apod.. Opět fantazie - minimálně 4 řádky, ať nejsme parta sucharů)
Schopnosti a zajímavosti: (Je vaše postava mistryní šermu nebo si umí dát nohu za hlavu? To patří přímo sem)
Majetek: (Asi nechodíte po světě s prázdnou. Nechci, aby jste mi psali vše, jako je telefon, peněženka, v ní tři karty a dárkový poukaz do restaurace, ale myslím tím věci, které u sebe obvykle lidé nenosí - zbraně, technické vymoženosti potřebné k vyloupení banky apod. - a také nemyslím u sebe jako u sebe, ale prostě je máte)
Minulost: (Nespadli jsme z nebe, máme za sebou nějakou cestu, která je důvodem, proč jsme se dostali na toto místo a jsme tací, jací jsme - minimálně 10 řádků a není to tolik, věřte mi)
Obrázek: (ukažte svou tvář - nemám nic proti reálným i animovaným obrázkům, ale podmínkou je, že musí být co nejvíce realistické - můžete jich mít kolik chcete a seženete - mohou to být i známé osobnosti, i když se originalita opět cení - stačí platný a použitelný odkaz)
E-mail: (Jen pro jistou útěchu, že vás mám na co kontaktovat a poslat vám připomínky k registraci nebo heslo k chatu)

Toto stačí zaslat sem do komentářů a zbytek se bude odehrávat na mailu, kde vám osobně povím, že můžete hrát, do té doby si prosím nedělejte ani profil na fóru, jen pro pořádek

*Počet řádků je myšlen ve Wordu ;)

Děkuji ti,
Nox

Kdo jsou Staří?

26. března 2016 v 21:51 | Nox
Ach ano, již mnohokrát zmínění Staří, co si ale máte pod tímto pojmem představit?

Staří jsou bytosti nesmírně staré a díky pletkám s peklem i pekelně prohnané. Na naší zemi se snaží téměř pořád ovládnout Pekelnou bránu, kterou se snažím střežit od počátku bytí, a to celkem úspěšně.

Tyto bytosti se nedají moc dobře rozeznat od lidí hlavně proto, že je mezi nimi téměř neuvidíte a pokud ano, dokáží se maskovat tak, aby jako lidé vypadali, ale mají velmi charakteristické chování.
V první řadě se pohybují velmi pomalu na moderní dobu, mají velmi hluboký a suchý hlas, jako by jejich hlasivky seschly jako rozinky, nemají na sobě nikdy dobové oblečení a především, když vycítí vraha nebo jakéhokoliv člověka s vycvičenými vlastnostmi, jsou velmi agresivní nehledě na množství lidí okolo.
Proto se takovýmto setkáním vyhýbáme, pokud je to možné - ve svém normálním prostředí (chýše, opuštěné domy, tmavá místa..) jsou to hroudy černého čehosi - další nevýhoda pletek s peklem - s velmi rychlými reflexy a ukrutnou silou. Někdy mají více rukou, jindy z nich trčí kosti nebo jsou pokryté milionem očí atd. Jo a strašně smrdí a nemají smysl pro humor.

Jak se jich nejlépe zbavit?
Jako zplozenci pekla by jste to do nich moc neřekli, ale dobře hoří. Bolest moc necítí, takže když jim hrdinsky zapíchnete meč do hrudi, asi vám jen urvou hlavu a půjdou dál. Střelné zbraně na ně ani nevytahujte, proletí to jimi a nic jim to neudělá, takže je to tradiční ruční práce, aby jste je zabili.

Malá výhoda proti nim je, když si s sebou vezmete, pokud jste věřící, nějaký symbol svojí víry, tu přímo nesnáší a rozhodně je to ještě víc rozčílí, nisméně když se k nim přiblížíte, nebudou na vác moci přímo útočit - to neznamená, že po vás nemůžou hodit stůl nebo auto, ale lepší, než nic.

Nox

Zaměření

26. března 2016 v 1:24 | Nox
Pravidla pro vybírání Tvého zaměření:

Vybereš si dvě zaměření, z čehož bude jedno dominantní a duhé veldlejší
Mějtě prosím smysl pro trochu detailu a neberte si naprosto opačně obdarované zaměření (př.: Obránce a Tichošlápek)


Zaměření a jejich vlastnosti:

Assassin
Neboli bojovník je klasickým příkladem pěšáka.
Bojuje nejčastěji a nejlépe se dvěmi jednoručními meči nebo malorážními zbraněmi - boj z blízka má průměrný až lepší, přijde na jednotlivce - Nemá velkou sílu, zato švih, rychlost a mrštnost mu nechybí

Obránce
Klasicky také tank.
Obouruční meče, brokovnice a nezměrná síla je jejich největší dominantou, zato jim chybí mrštnost a obratnost - boj zblízka spíše pěstmi a dýkami.

Tichošlápek
Také jako Tichá smrt.
Není velký bojovník a rozhodně nebojuje tváří v tvář, spíše kudlou do zad. Snese jen krátke a lehké zbraně, protože jeho největší výhodou je naprostá tichost a lehkost všech pohybů, mrštnost a obratnost, ale jsou spíše jen na blízko, než bůh ví jací střelci

Léčitel
Ale samo, že tu máme i nebojové typy.
V bojišti si poradí s lehkou zbraní a možná dýkou se bude omět ohnat, ale nejvíce umí používat své ruce jako ranhojič - v boji dokáže raněnému zacelit mnoho ran, ale není všemohoucí, prostřelený bok, je prostřelený bok - raněný možná neumře, ale chvíli se na bojiště nepodívá.

Taktik
Nebo jak říkám s oblibou já, Věštec.
Není to bojové zaměření, doporučuji kombinaci s bojovým zaměřením. Toto zaměření je hlavně pro edoucí postavení, protože se umí během sledu pár vteřin rozhodnout o postupu, zvážit všechny hrozby a příležitosti a vyhodnotit nejlepší postup.

Bylinkář
Babka byinkářka říkávala..
Opět nebojové zaměření - pouze bylinkář do boje nechodí, neví o něm nic, zato ví, která rostlina umí vylepšit nějakou vlastnost a která jediným dotekem paralizuje celé tělo oběti. Hodí se do každé party, protože malá výhoda se vždy hodí.

Věřící
Nemám rád pánbíčkáře.
Není to věřící jako věřící. Tato víra je jako podpora v boji. Dokáže "Boží vůlí" přivolat jisté výhody na vaší stranu, jako například neviditelný štít kolem bojovníka na určitý čas, nebo náhlý porych větrou, či neprostupná mlha.

Krotitel
Ach ti milovnci zvířat.
Člověk s tímto zaměřením je milovám téměř každým zvířetem, které upoutá jeho pozornost, není divu, že této výhody využívají i v boji, ať už jde o parťáka nebo o zneškodnění pokusu o znepříjemnění boje.

Ostrostřelec
Kempkyyyyy.
Moje velmi obíbená - luk, sniperka.. Klídek, propočítané proměnné, započítaný vítr a jeden výstřel. Bohužel pokud se k němu někdo moc přiblíží, jeho obrana na blízko není nejlepší a má velkou šanci na zranění.

Tvrz Smrti

26. března 2016 v 1:01 | Nox

Zavítal jsi na velmi špatné místo..

Vítám Tě tedy ve své tvrzi..

Rozlehlé útočiště pro ty, jejichž minulost je plná krve, těžké práce a předeším trochy tajemnosti.

Co zde můžete najít?
V mém sídle je mnoho komnat, jež jsou využívány pro potřeby Stínů - mé malé organizace - co vás jen napadne, to tu je - pokoje, tělocvična, střelnice, cvičiště, bazén, zahrady, stáje, kotce, herna, vlastní kuchyně, společné prostory.. Zkrátka opravdu vše, co vás jen napadne..

Činnost Tvrze:
Podle názvu si jistě umíte představit jisté činnosti, avšak není to celá pravda..
Ano, jsme organizace nájemných vrahů, ale není to vše - jako psychopomp, poslední na světě, má udržovat i jistou hranici, ke které se Staří nesmí dostat a naší prací, a to i ve svém vlastním zájmu, je zabránit jim v jejich nekalých plánech, které čirou náhodou vždy souvisí s Pekelnou bránou, kterou se snaží už tisíce let otevřít.
Takže naším hlavním úkolem je zastavit útočící Staré, získat artefakty v Pekelné bráně dříve než oni a ukrást je všem ostatním, kteří by je náhodou našli dříve než mi.
Na druhou stranu tato velmi záslužná práce má i své nevýhody a to například, že se vás skoro každý pokusí zabít, aby dostal alespoň jeden dílek o Brány, protože i jeden kousek dokáže člověku nesmírně zvýšit schoposti.
Zkrátka zábava ne?

Tím to ale nekončí, díky malé dohodě s edením města jsme naproso izolovaná čtvrť na kraji města - můžete se tedy pohybovat všude, ale příslušnictvím k Tvrzi získáváte mnoho jiných výhod.

Město

26. března 2016 v 0:52 | Nox

Vítám Tě ve městě jménem Adarlan


Právě se nacházíš ve městě, kde se každý může stát vším a ničím zárověň. Ovšem i toto místo skrývá své temné ulice, které mají svá tajemství, která vyzradí jen zasvědceným..

Kde se nachází?
Adarlan je na kontinentu Severní ameriky a je to jedno z velmi oblíbených a prosperujících měst. Najdeš zde všechny vymoženosti světa a jeden z nejlepších trhů na světě (a teď nemluvíme o obchodech s oblečením).
A také ,jako ve všech velkých městech, jsou i zde temné uličky a pouliční rváči, hostince, bary a podobné důkazy o tom, že se lidstvo v běhu dějin moc neměni.


Zde jsou nedůležitější části města:

Zbohatlická čtvrť
Ano, zde se nachází ty luxusní vily s obřímy zahradami, automatickým zavlažováním, drahými auty apod.. Samozřejmě v těchto domech nebydlí jen poctivý pracanti, kteří si na dům legálně vydělali..

Obchodní čtvrť
Zde jsou právě obchody s nejrůznějším oblečením, ideální místo, jak se ztratit v davu nebo si koupit převlek, stačí mít jen dostatek peněz na kartě..

Varlonský park
Velmi hezký kousek přírody uprostřed ruchu velkoměsta. Pro milovníky ranních procházek nebo běhu ideální místo - také zamilované páry si zde přijdou na své..

Turistická čtvrť
Pro běžné občany je ne úplně vyhledávanou pro svou neustálou přecpaností turisty. Jsou zde předražené obchody, pouliční umělci a podobné kýčovité věci, které turisti s potěšením vyhledávají..


Bohužel ne všechny bytosti na tomto světě jsou dost mladé na to, aby se přizpůsobyly novému věku. Jmenují se Staří (jak příhodné jméno že?) a jsou to bytosti dalekosáhle starší, než jsou pyramidy v Egyptě, ale ovšem jen ti nejstarší z nich. Většina zažila ve svém dětství vrchol Napoleonovi vlády..